RODO

Przetwarzanie danych osobowych


Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Administrator danych

Marta Jeleń Warsztat Fryzjerski
ul. Nowosądecka 66
30-638 Kraków

Zakres i cel przetwarzania danych

Warsztat Fryzjerski przetwarza następujące dane osobowe:
– Imię i numer telefonu: wykorzystywane w celu umówienia wizyty, wysłania wiadomości SMS przypominającej o nadchodzącej wizycie lub jej odwołania.

Odbiorcami danych mogą być pracownicy Warsztatu Fryzjerskiego, którzy mają dostęp i uprawnienia do modyfikacji kalendarza z zapisami na wizyty.

Prawa Klienta

* Podanie danych jest dobrowolne.
* Podstawą przetwarzania danych jest zgoda klienta.
* Klient ma prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.
* Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody.
* Klient ma prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administrator informuje, iż dane będą przechowywane w sposób bezpieczny.
 

Klient zapisujący się na wizytę zdalnie:

pytany jest o dobrowolne ustne lub elektroniczne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych (imię i nr telefonu). Po osobistym zjawieniu się w Warsztacie Fryzjerskim, klient otrzymuje do uzupełnienia formularz, o którym mowa poniżej.

Klient zapisujący się na wizytę osobiście:

proszony jest o dobrowolne, pisemne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (zawarcia umowy powierzenia danych osobowych) zgodnie z poniższym formularzem: